Masz pytanie? Napisz do nas! Napisz do nas... Wyślij

Witamy na naszej stronie.

Działamy na rynku od czerwca 1998 roku. Te wszystkie lata pozwoliły nam na zdobycie doświadczenia.

Nasza praca jest dla nas pasją a każdy komputer wyzwaniem. Doświadczenie, profesjonalizm i maksymalne zaangażowanie w to, co robimy sprawiają, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się sprzedażą serwerów, komputerów, laptopów, podzespołów komputerowych  a także peryferii – drukarek, tabletów, aparatów cyfrowych itp.

Oferujemy pełne oprogramowanie dla firm i instytucji oraz klientów indywidualnych wiodących producentów.

Doradzamy jak wybrać sprzęt i technologię, która spełni Państwa oczekiwania a także służymy radą przy instalacji i montażu. Nasze komputery i sprzęt komputerowy charakteryzują się praktycznie 100% niezawodnością dzięki specjalistycznym podzespołom wykonanym w najnowszych technologiach, przez wyspecjalizowane koncerny (Intel, AMD, IBM, HP itd.).
 

  • Prowadzimy również serwis sprzętu i oprogramowania komputerowego (komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, serwery itp).
  • Serwisujemy także sprzęt na miejscu u klienta.
  • Pomagamy w tworzeniu i modernizacji sieci lokalnych oraz bezprzewodowych.
  • Projektujemy i tworzymy strony internetowe.

To wszystko pomogło nam szybko zdobyć zaufanie sporej grupy wymagających klientów. Naszymi klientami są zarówno instytucje, prywatne przedsiębiorstwa a także indywidualni odbiorcy.

Życzymy Państwu, aby zakupiony sprzęt był dla Was źródłem korzyści a jego użytkowanie sprawiało Wam niesłychaną radość oraz pomoc w pracy, nauce i rozrywce...

 

SKIP-Computers